o jak wiele agencja odrzuci zakaz spośród epoki

gabinet Generalnego Inspektora Departamentu miejsca miejsca Pracy ogłosiło, iż Poniedziałek zagłębi się w panele winylowe kwestia sądowa opracowywania przepisów agencyjnych, wydając proponowaną przez siebie zasadę tippooling. Oig na Twitterze podzielił się notatką wysłaną do Bryana Jarretta, działającego administratora Departamentu Wynagrodzeń i Godzin wolne miejsca pracy, w poniedziałek. pokój przyjęć Inspektora Generalnego rozpoczyna audyt procesu stanowienia przepisów przez Wydział Wynagrodzeń oraz Godzin związany spośród jego propozycją odstąpienia odkąd momentu części współpracujących spośród nim regulaminów końcowych wydanych zgodnie z Ustawą o sprawiedliwych normach wolne miejsca pracy, pisał Elliot Lewis, zastępca generalnego inspektora ds.

audytu

audyt bywa właściwy z raportem Bloomberg Law, iż wyżsi urzędnicy agencji ukryli niekorzystną analizę wpływu ekonomicznego na proponowane przepisy. rozbiór podobno pokazała, że winylowe panele polscy drogowcy są w stanie zniweczyć milion milionów dolarów w gratyfikacjach, o jak wiele filia odrzuci zakaz spośród epoki Obamy w sprawie znoszenia napiwków. Proponowane przepisy zmieniłyby Ustawę o normach wolne miejsca miejsca pracy, iżby umożliwić pracodawcom zbieranie wskazówek pracowników, jacy płacą przynajmniej federalne minimalne wynagrodzenie. godzinę oraz dzielić się nimi spośród nieopłaconymi pracownikami.

propozycja agencji nie obejmowała

propozycja agencji nie obejmowała pracowników, jacy zarabiają trochę mniej aniżeli federalna zarobek minimalna i zarabiają na napiwkach, które uzupełniają ich pensję, zwaną kredytem Wskazującymkrytycy powiedzieli, że zasada może być antyrobotnicza i pozwoli pracodawcom ukraść porady zarobione przez ich pracowników. W oświadczeniu Christine Owens, dyrektor wykonawczy Krajowego Projektu Prawa wolne miejsca miejsca Pracy, pochwaliła Oig zbytnio decyzję o przeprowadzeniu audytu tej zasady.

po dowiedzeniu się na co dzień, że wyżsi urzędnicy polityczni w Departamencie miejsca miejsca Pracy nakazali szkodliwą gospodarkę rozbiór tego wniosku ma istnieć odłożona i ukryta, mamy poważne obawy odnośnie do integralności procesu regulacyjnego i owego, innymi słowy departament wypełnia własną misję polegającą na propagowaniu dobrobytu pracowników najemnych w Stanach Zjednoczonych powiedziała. Właściwe może być, aby Oig przeprowadził bezstronne dochodzenie w tej sprawie.

mamy panele winylowe taką nadzieję i oczekujemy, że Wydział Wynagrodzeń oraz Godzin oraz wszyscy urzędnicy Departamentu miejsca miejsca Pracy będą zupełnie współpracować spośród owym Audytem

zawartość tej strony to Capitol Hill Publishing Corp., spółka zależna od momentu momentu nowina Communications, Inc.